пʼятниця, 3 червня 2022 р.

Тривожність та її інтенсивність після перегляду тривожних новин.

😳Тривожність характеризується надмірним занепокоєнням і страхом, і перегляд новин може посилити цю проблему, залишаючи після цього загальний розлад настрою та тривогу. 

👩‍🔬Ізраїльські вчені під час війни досліджували вплив телевізійної травми та виявили що:

❗️перегляд травматичного відеоконтенту в телевізійних новинах викликає стійкі негативні психологічні почуття та тривожність в 1,6 частіше, аніж просто читання новин. 

📺Учасники в рамках цього дослідження відчули посилення тривоги, загальний розлад настрою, та виявили симптоми психопаталогії вже через 15 хвилин після перегляду новин. 

📃Під час війни як ніколи важливо бути в курсі того, що відбувається в країні, проте перегляд або читання новин вранці може задати тривожний тон на день, а негативні образи та слова перед сном можуть вплинути на якість сну. 

🤳Тепер, коли ви знаєте, що новини так впливають на тривожність, переконайтеся, що ви уникаєте переглядати новини першим ділом зранку та останнім, як готуєтесь до сну. 

🙏Скоротіть кількість переглядів новин. Віддавайте перевагу текстовим новинам, аніж аудіовізуальним. Слідкуйте лише за офіційними джерелами інформації. 

✅Рекомендація:

візьміть звичку робити щось позитивне, коли ви вперше прокидаєтеся і безпосередньо перед сном, як от медитація, розтяжка, ведення щоденника, афірмації та йога замість перегляду новин. 

Переглядайте лише перевірену інформацію, думайте позитивно та піклуйтеся про себе🙌❤️ 

І все буде добре🇺🇦❤️

Немає коментарів:

Дописати коментар

Після повернення із зони бойових дій

“Слава Богу, Він повернувся! Яке це щастя, що залишився живим!  Однак він не той самий, що був до. Він став іншим.  Рідна, кохана людина пор...